Šiklův mlýn

Zvole 49,592 56 Zvole nad Pernštejnem +420 602 750 130 - Simona Hanusová www.sikland.cz

Parametry


  • 0 CZK
    Cena od
  • 0
    Kapacita

O nás


Nabízíme kompletní zábavný program pro celu rodinu. V první řadě vás ohromí krásný přírodní areál, ve kterém se nachází westernové městečko. V období letní sezony se v tomto městečku odehrává westernové akční divadlo,  můžete se podívat do sedlářské dílny, navštívit jednu z mnoha atrakcí, jako je jízda na koni, zoopark, skákací hrad, tetování, rýžování zlata. Kousek od westernového městečka můžete zavítat do indiánské vesničky, kde vás historií a indiánskými zvyky provede indián. Mimo jiné areál je plný zvířátek - najdete u nás koně, lamu, kozy, pávy a další. Je to nejlespší místem odpočinku pro letní dovolenou. Nabízíme ubytování přímo v areálu, a to v hotelovém resortu nebo v campu. Náš camp se skládá z mobilních domů, srubů, chatek, camp hotelu (stan vybavený lůžkovinami) a prostoru pro vaše stany a karavany. 

Začátečníkům i pokročilým nabízíme možnost výcviku v jízdě na koni a vyjížděk do terénu s průvodcem. Jezdcům zapůjčíme ochranné pomůcky a využít mohou šatnu a sociální zařízení. Nabízíme rovněž možnost ustájení koní, pro které máme připravený samostatný výběh, pastvinu, boxy, stání a úvaziště.

Ve westernovém městečku probíhají přes sezónu pravidelné ukázky kovbojských dovedností našich jezdců a v rámci mimořádných akcí tady můžete vidět třeba i soutěže v rodeu.


V dílně sedláře si můžete prohlédnout výrobu kožených přívěsků, sponek, náramků, opasků, kabelek a pouzder na doklady. Ručně vyráběné výrobky si můžete na místě také zakoupit

Pozice na mapě