Penzion U Šteflů

Zahrádky 1,378 53 Zahrádky +420 723 830 781 - Mgr. Dana Šteflová www.penzionusteflu.cz

O nás


Pobyt na rodinné farmě v tichém koutu Českomoravské vrchoviny s ubytováním v pohodlných apartmánech.

Těšit se můžete na individuální přístup, posezení s výhledem na čapí hnízdo a objevování krás okolní přírody pěšky, na kole či na běžkách. Ideální pro dovolenou s dětmi, pro seniory a pro všechny, kdo chce uniknout z rušného města do klidné přírody s lesy a rybníky.


K ubytování slouží tři nekuřácké apartmány v podkroví zrekonstruované obytné části rodinné farmy. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastními kuchyňskými kouty a koupelnou. Hosté mohou využít společenskou místnost s možností posezení u televize a malým barem se samoobsluhou. K dispozici mají venkovní posezení s výhledem na rozkvetlé záhony a čapí hnízdo.
Nově jsou k dispozici dva dvoulůžkové apartmány s kuchyňkou, koupelnou a balkonem a jeden tří a jeden čtyřlůžkový apartmán s kuchyňkou a koupelnou s masážní vanou v nové části penzionu. Hosté mohou využít posezení ve společenské místnosti nebo venku na terase u jezírka, zahrát si fotbálek nebo kulečník. Všem hostům je k dispozici domek s krbem s vybavením ke grilování. V objektu je možno bezpečně uschovat kola , lyže, kočárek, apod. v uzamykatelné místnosti.
Vychovaní domácí mazlíčci jsou vítáni. Celková kapacita penzionu je 22 lůžek
Penzion má vlastní parkoviště.
Penzion, který je součástí rodinné farmy, se nachází na okraji vesničky Zahrádky v srdci Českomoravské vrchoviny mezi Jindřichovým Hradcem a Telčí. Jeho poloha je strategicky výhodná - v okruhu 15 - 30 km se nachází spousta turisticky zajímavých míst.


K přípravě pokrmů slouží plně vybavené kuchyňky, v případě zájmu je možno objednat obědy nebo večeře v místní turistické ubytovně. V místním pekařství je možno zakoupit denně výborné v okolí vyhlášené čerstvé pečivo a základní potraviny


Obhospodařujeme 40 ha zemědělské půdy, převážně pastvin, na kterých chováme masný skot . Hosté mají možnost prohlédnout si pastviny s pasoucím se dobytkem, lesy a rybníky. Děti můžou vyzkoušet svou statečnost při setkání s různými zvířátky - kočičkami, pejskem, kravičkami. A u rybníka na ně čeká překvapení!

Chov masného skotu

Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké Půjčování společenských her Půjčovna kol Zahrada Lyžárna Obývací pokoj Nekuřácké pokoje Půjčování sportovního vybavení

Možnost platby

V hotovosti na místě Převodem

Jídlo

Bez jídla

Internet

Wifi

Na statku

Rodinná atmosféra Zahrada/louka Domácí zahrada Degustace destilátů

Děti

Děti jsou vítány

Pozice na mapě