Penzion U Bílého koně

Vlčková 52,768 45 Vlčková +420 777 135 146 - Irena Sobalová www.bilykun.cz

O nás


Pobyt na samotě v Hostýnských vrších s ubytováním ve srubech, chatkách a pokojích.

Těšit se můžete na blízkost přírody, soukromí, kvákání žab, troubení daňků, posezení u táboráku a spoustu zajímavých akcí pro děti i dospělé. Okolí penzionu je ideální pro letní i zimní rodinnou dovolenou.


K ubytování slouží čtyřlůžkové pokoje v hlavní budově se společným sociálním zařízením, tři pětilůžkové sruby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením a tři čtyřlůžkové chatky se společným sociálním zařízením. Celková kapacita činí 46 lůžek.

Hosté mohou posedět v restauraci, která je součástí penzionu, využívat venkovní posezení a ohniště. Na velkém pozemku v okolí penzionu je k dispozici travnaté hřiště, skluzavky pro děti, houpačky, provazový žebřík, kolotoč a další atrakce.

Penzion se nachází na samotě u valašské obce Rusava v Hostýnských vrších nedaleko Bystřice pod Hostýnem a Zlína.

Hosté mohou parkovat u objektu, kola lze bezpečně uložit uvnitř.

Hosté mají k dispozici wifi připojení.

Platit lze na místě hotově, záloha je vyžadována.


Ubytovaným nabízíme snídaně, polopenzi, plnou penzi, služby hospodyně, dětské menu, krajové a místní speciality. K přípravě jídel je možné využít také kuchyňky.

Restaurace se nachází přímo v objektu. Obchod a další restaurace se nacházejí do 2 km.

Po předchozí dohodě si můžete prohlédnout naši rodinnou farmu a vyzkoušet si některé práce. Uvidíte u nás koně, kočky, psy, kozy, drůbež a králíky. Po předchozí dohodě nabízíme možnost výcviku dětí i dospělých v jízdě na koni a vyjížďky do terénu s průvodcem. Jezdci mohou využít rovněž venkovní jízdárnu a sociální zařízení. Zájemcům zapůjčíme ochranné pomůcky. K ustájení cizích koní máme připraven výběh a box. 


Po předchozí dohodě nabízíme několikrát ročně možnost vyzkoušet si různé rukodělné činnosti, jako je pletení košíků, drátkování, malba na sklo, korálkování či malba na hedvábí.


Pozice na mapě