Kunclův mlýn

Brzina 7,262 56 Svatý Jan u Sedlčan +420 604 239 430 - Ing. Vladimír Kuncl www.kuncluvmlyn.cz

O nás


Pobyt na rodinné ekologicky obhospodařované farmě na Sedlčansku s ubytováním v apartmánech ve mlýně. 
Ve volném čase se můžete naučit jezdit na koni, podívat se do kovárny, jak z oceli vznikají umělecká díla, ochutnat domácí med, hovězí v biokvalitě nebo drůbeží maso. 
Farma je také dějištěm řady pozoruhodných akcí, které stojí za vidění, třeba květnové farmářské slavnosti.

Ve dvou apartmánech s kuchyňkou nabízíme celkovou kapacitu 10 lůžek. Náš mlýn stojí na úplné samotě, uprostřed lesů, luk a rybníků. Využít můžete venkovní posezení s grilem. U mlýna máme vyhrazená místa pro parkování, úschova kol je možná přímo v objektu. Wifi připojení k Internetu je v ceně ubytování. Platit lze hotově na místě, vyžadujeme zálohu.
K přípravě jídla mohou hosté využít plně vybavené kuchyňky v apartmánech. Základní potraviny lze nakoupit v okruhu do 2 km. Restaurace je do 2 km.

Pro veřejnost nabízíme po předchozí dohodě možnost prohlédnout si naši rodinnou ekologickou farmu, vyzkoušet si některé práce a zakoupit zdravé potraviny. Návštěvníci mohou využít sociální zařízení a zapůjčíme jim ochranné pomůcky. K vidění jsou u nás: koně, poníci, psi, kamerunské ovce, krávy, drůbež, králíci a včely. Pěstujeme obilí.

Po předchozí dohodě nabízíme výcvik dětí i dospělých v jízdě na koni a vyjížďky do terénu s průvodcem. Nabízíme také jízdy kočárem. Značená jezdecká stezka je do 2 km od objektu. Hosté mohou využít venkovní jízdárnu a zázemí – šatnu, klubovnu a sociální zařízení. K ustájení koní našich návštěvníků máme výběh, samostatnou ohradu, pastvinu, box a úvaziště.

Ubytovaným hostům nabízíme po předchozí domluvě možnost prohlédnout si kovářskou dílnu, vyzkoušet si práci se železem a prohlédnout si obnovenou vodní pilu. Hosté mají k dispozici sociální zařízení, zapůjčíme jim ochranné pomůcky.

Pozice na mapě