Juniorcamp Nová Živohošť

Nová Živohošť 98,257 56 Neveklov +420 608 429 190 - Alexandra Kunftová www.zivohost.cz

O nás


Juniorcamp Nová Živohošť se nacházejí v jedné z nejkrásnějších lokalit na pravém břehu Slapské přehrady, přibližně 60 km od Prahy, nedaleko městečka Neveklov v okrese Benešov. Atraktivní prostředí, nepřeberné množství sportovního vyžití a přijatelné ceny, to jsou důvody, proč jsou tato rekreační zařízení stále hojně navštěvována a vyhledávána turisty a různými organizacemi z celé České Republiky.

Areál poskytuje velmi zajímavé zázemí nejen pro pobyty rodin s dětmi, ale také pro rekreaci, či soustředění pro mnohé sportovní kluby a týmy. Areál je optimální i pro školní výlety, či pobyty v přírodě, jak pro menší děti, tak i pro středoškolská, či vysokoškolská zařízení.

Pravidelně jsou zde také organizována motorkářská setkání, tréningová setkání vodních záchranářských klubů i setkání milovníků psů, kteří zde pořádají pravidelně různé soutěže, výstavy a tréningové pobyty.

Hledáte také prostory pro vaše soukromé, či firemní akce? Juniorcamp Nová Živohošť jsou pro vás optimálním řešením! Přijatelné ceny ubytování, velké vnitřní i vnější prostory pro různé aktivity, zajištění stravování pro malé i velké skupiny, celodenně otevřená občerstvení - Restaurace "Juniorcamp" a Stánek "Šupinka" s rychlým občerstvením u vody, venkovní bary i půjčovny sportovního náčiní. A to po celou aktivní sezónu, či na základě vzájemné dohody tak, abyste byli vždy maximálně spokojeni a pobyt u nás jste si mohli co nejvíce užít.

Ubytování v letních chatkáchJuniorcamp nabízí ubytování v jednoduše zařízených, nevytápěných chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. . Areál nabízí 2,3,4 i 5-ti lůžkové pokoje. V menších chatkách jsou většinou 4 pokoje, většinou dvoulůžkové. Větší chatky mají 7 až 9 pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje.

Ubytování ve zděných chatkách - Juniorcamp poskytuje také ubytování ve zděných chatkách. Tyto chatky mají možnost ubytování i v chladných obdobích na jaře a na podzim (lehce vytápěné) v celkové kapacitě 70 lůžek. A to ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, které nabízí postele či palandy, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každého pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením. 

Pozice na mapě