Chalupa u rybníka Kvítkovice

Kvítkovice 39,373 84 Kvítkovice +420 777 864 256 - Pavla Koubek Slavětínská www.chalupa-rybnik.cz

O nás


Naši vymazlenou chaloupku najdete na břehu rybníka u malebné jihočeské vesnice Kvítkovice.  S láskou a péčí opravené stavení stojí na dvojsamotě uprostřed přírody, u málo frekventované cesty, obklopené loukami a lesy.

Chalupa je nově zrekonstruovaná  a kompletně  vybavená: obývací pokoj s kuchyňským koutem (kamna, sporák, lednice, mikrovlnka, veškeré nádobí), rozkládací gauč pro 2 osoby, rohová lavice, posezení, TV. Ložnice se 4 lůžky (2 manželské postele), povlečení, ručníky. Koupelna s velkým sprchovým koutem, 2 umyvadla, samostatné WC na chodbě. Zahradní srub: 2 oddělené ložnice, každá se dvěma lůžky, koupelna a WC k dispozici v chalupě. Celková kapacita ubytování: 8 pevných lůžek (4 v 1 ložnici v chalupě, 4 ve 2 ložnicích v zahradním srubu), možnost 2 přistýlek na rozkládacím gauči v obývacím pokoji.

 Wifi zdarma v celém objektu.

Prostorná travnatá zahrada na břehu rybníka, velká pergola s posezením, venkovní ohniště s lavičkami, přenosný gril, dětské pískoviště. Parkování je možné uvnitř na louce, nebo před chalupou. Rybník není ze strany od chalupy vhodný ke koupání, lze ho obejít a vykoupat se na protější straně. Ke koupání však spíše doporučujeme blízký rybník Dehtář s pláží, kioskem a možností wind/kite surfingu. Nejbližší restaurace a obchod v okolí 2-4km.

Pozice na mapě