Hotel Pod Zvičinou

Dolní Brusnice 96,54472 Bílá Třemešná +420 499 396 381 www.hotelpodzvicinou.cz

Parametry


 • 550 CZK
  Cena za pokoj a noc od
 • 85
  Kapacita

O nás


Nedaleko Dvora Králové nad Labem (Safari park), na svahu nejvyššího vrcholu regionu Podkrkonoší – Zvičiny (671 m n. m), naleznete na okraji lesa útulný rodinný hotel s nabídkou různorodých aktivit i forem ubytování. Díky jedinečné lokaci se všem návštěvníkům a hostům nabízí přímo z terasy hotelu překrásný výhled na hřebeny Krkonoš a Podkrkonošská údolí. Kra­jina i hotel a jeho areál nabízí vyžití jak v letních tak i v zimních měsících.

Vešekeré informace naleznete na: www.hotelpodzvicinou.cz.

Právě přátelská rodinná atmosféra, umístění uprostřed přírody a množství nabízených aktivit vytváří z hotelu ideální místo pro pobyty rodin s dětmi, školy v přírodě či firemní teambuildingové akce. Hosté mohou využít jak ubytování v hotelových pokojích, tak v apartmánech přilehlých bungalovů. Pro děti nebo dobrodružné povahy může být v letních měsících zajímavé ubytování v chatkách u koupaliště.

­

ZÁBAVA PRO DĚTI. V blízkém okolí hotelu se nachází 3 zábavně-naučné stezky pro děti podle věkových kategorií. V areálu hotelu jsou rozmístěny nejrůznější herní prvky (skluzavka, pískoviště, houpací koně, prolézačky). V případě nepřízně počasí je k dispozici také vnitřní dětské hřiště. A kdo chce, může najít třeba i poklad! Přichystán je Quest Hora kaplí, vod a draků aneb Hledačka pod Zvičinou (trasa dlouhá 4,5 km vedoucí od hotelu až na vrchol Zvičiny). V rámci minifarmy (tvořené výběhy kolem hotelu) mohou děti pozorovat život běžných hospodářských zvířat jako jsou ovce, kozy, husy, poníci a osel.

­

LETNÍ AKTIVITY. V letních měsících jistě přijde vhod osvěžení v místním přírodním koupališti u lesa, které je doplněno dětským bazénkem se slanou vodou. Sportovně založení ocení výlet na kole či kánoích (ve formě zapůjčení či organizovaného výletu). Přímo v areálu hotelu se nachází tenisový kurt, pingpongový stůl, travnaté hřiště vhodné pro volejbal či badminton, stolní fotbal, zahradní šachy či dáma na terase hotelu.

­

ZIMNÍ AKTIVITY. Do Krkonoš je to od nás přibližně 35 km. Ale i v podhůří Krkonoš se dá zažít skvělá zima! Takřa od dveří hotelu lze vyrazit na sjezdovku s vlekem vhodnou pro začátečníky. Ve vybraných termínech (či po domluvě) zajišťujeme také služby lyžařského instruktora. Přibližně 1 km od hotelu se nachází 400 m dlouhá modrá sjezdovka „Severka“. Pro běžkaře jsou tu upravované trasy okolo Zvičiny. Vždy však záleží na aktuálních sněhových podmínkách. Veškeré vybavení (lyže, snowboardy, běžky) Vám rádi zapůjčíme.Pokud chcete zimní večery využít ke klidnému relaxování, čekají na Vás venkovní dřevěné koupelové sudy HOT-TUB, kde pro Vás zatopíme dřevem a umocníme tak Váš zážitek z příjemné bylinkové koupele.

­

TRADIČNÍ UDÁLOSTI. Během celého roku průběžně pořádáme akce různého typu (Vítání jara, Pivní slavnosti, Tvořivé dílny, Orientální tance, Hot-Tub víkendy, Svatomartinské hody, Zvěřinové hody a další). Mezi ty tradiční a velmi oblíbené patří Živý Betlém, který se koná vždy o vánočních svátcích. Pravidelně dvakrát ročně se můžete zúčastnit tzv. Večeře s vraždou. Jde o zábavný večer, ve kterém se stáváte účastníky vyšetřování vraždy s cílem najít pachatele – role jsou dány předem, hra probíhá ve 4 kolech (rozděleno čtyřmi chody).


Pokoje


Pětilůžkové (rodinné) pokoje

Celkově máme k dipozici 5 pětilůžkových pokojů (většinou 2 oddělené ložnice).
 • Kapacita: 5

Čtyřlůžkový pokoj

Celkově k dispozici 3 čtyřlůžkové pokoje (na jednom z nich oddělené ložnice)
 • Kapacita: 4

Dvoulůžkový pokoj

Celkově k dipozici 14 dvoulůžkových pokojů.
 • Kapacita: 2

Dvoulůžkový pokoj - bezbariérový

4 bezbariérové dvoulůžkové pokoje vyšší kvality v nově rekonstruované napojené budově ("vila")
 • Kapacita: 2

Třílůžkový pokoj

Celkově k dispozici 4 třílůžkové pokoje.
 • Kapacita: 3

Jednolůžkový pokoj

Celkově k dispozici 2 jednolůžkové pokoje.
 • Kapacita: 1

Kemp s přírodním koupalištěm

V prostoru kempu u přírodního koupaliště najdete 12 jednoduchých chatek – každá pro 4 osoby (2 patrové postele). Pro přespání v chatkách budete potřebovat spací pytel nebo vlastní povlečení. V chatkách jsou umístěny elektrické zásuvky, ze kterých je možné nabití elektronických zařízení (nikoliv však například použití rychlovarné konvice). Také možnost stanování v kempu. K dispozici sociální zařízení (sprcha, wc). V areálu také prostor (s elektřinou) pro dva karavany. Přírodní koupaliště je doplněno bazénkem pro děti se slanou vodou a venkovními herními prvky.
 • Kapacita: 0

Bungalovy - apartmány

V našem areálu máme k dispozici dva dvoupodlažní rekreační domky, oba s kapacitou 11 osob. Každý z bungalovů má 4 pokoje (2 x 2lůžkový, 1 x 3lůžkový, 1 x 4lůžkový rozdělený na 2 ložnice - na jedné z nich palanda), obývací pokoj, jídelnu a kompletně vybavenou kuchyňku se sporákem (4 plotýnky), ledničkou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, myčkou na nádobí. V bungalovu A můžete využít také pračku. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
 • Kapacita: 11

ZÁBAVA PRO DĚTI. V blízkém okolí hotelu se nachází 3 zábavně-naučné stezky pro děti podle věkových kategorií. V areálu hotelu jsou rozmístěny nejrůznější herní prvky (skluzavka, pískoviště, houpací koně, prolézačky). V případě nepřízně počasí je k dispozici také vnitřní dětské hřiště. A kdo chce, může najít třeba i poklad! Přichystán je Quest Hora kaplí, vod a draků aneb Hledačka pod Zvičinou (trasa dlouhá 4,5 km vedoucí od hotelu až na vrchol Zvičiny). V rámci minifarmy (tvořené výběhy kolem hotelu) mohou děti pozorovat život běžných hospodářských zvířat jako jsou ovce, kozy, husy, poníci a oslové. LETNÍ AKTIVITY. V letních měsících jistě přijde vhod osvěžení v místním přírodním koupališti u lesa, které je doplněno dětským bazénkem se slanou vodou. Sportovně založení ocení výlet na kole či kánoích (ve formě zapůjčení či organizovaného výletu). Přímo v areálu hotelu se nachází tenisový kurt, pingpongový stůl, travnaté hřiště vhodné pro volejbal či badminton, stolní fotbal, zahradní šachy či dáma na terase hotelu.­ ZIMNÍ AKTIVITY. Do Krkonoš je to od nás přibližně 35 km. Ale i v podhůří Krkonoš se dá zažít skvělá zima! Takřa od dveří hotelu lze vyrazit na sjezdovku s vlekem vhodnou pro začátečníky. Ve vybraných termínech (či po domluvě) zajišťujeme také služby lyžařského instruktora. Přibližně 1 km od hotelu se nachází 400 m dlouhá modrá sjezdovka „Severka“. Pro běžkaře jsou tu upravované trasy okolo Zvičiny. Vždy však záleží na aktuálních sněhových podmínkách. Veškeré vybavení (lyže, snowboardy, běžky) Vám rádi zapůjčíme. Pokud chcete zimní večery využít ke klidnému relaxování, čekají na Vás venkovní dřevěné koupelové sudy HOT-TUB, kde pro Vás zatopíme dřevem a umocníme tak Váš zážitek z příjemné bylinkové koupele. TRADIČNÍ UDÁLOSTI. Během celého roku průběžně pořádáme akce různého typu (Vítání jara, Pivní slavnosti, Tvořivé dílny, Orientální tance, Hot-Tub víkendy, Svatomartinské hody, Zvěřinové hody a další). Mezi ty tradiční a velmi oblíbené patří Živý Betlém, který se koná vždy o vánočních svátcích. Pravidelně dvakrát ročně se můžete zúčastnit tzv. Večeře s vraždou. Jde o zábavný večer, ve kterém se stáváte účastníky vyšetřování vraždy s cílem najít pachatele – role jsou dány předem, hra probíhá ve 4 kolech (rozděleno čtyřmi chody).

V naší minifarmě najdete ovce, kozy, husy, poníky i osly.

Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké Půjčování společenských her Průvodce po okolí Půjčovna kol Čítárna Domácí mazlíčci vítáni Zahrada Lyžárna Recepce Přístup pro invalidní vozíky Bezbariérový přístup Nekuřácké pokoje Půjčování sportovního vybavení

Možnost platby

V hotovosti na místě Kartou Převodem

Jídlo

Bez jídla Nocleh se snídaní Pramen pitné vody Snídaně formou bufetu Restaurace

Internet

Wifi

Na statku

Rodinná atmosféra Zahrada/louka

Děti

Děti jsou vítány Vybavení pro malé děti Herna Dětské hřiště Hračky

Pozice na mapě