Farma Rybníček

Rybníček 1,393 01 Pelhřimov +420 721 740 290 - Nela Kyselová www.farmarybnicek.cz

O nás


Pobyt v apartmánu na rodinné farmě zaměřené na chov a výcvik koní pro film a kaskadéry. Farma leží na samotě uprostřed lesů a luk na Pelhřimovsku, v místech, kde končí cesta a začíná klid přírody. Je ideálním místem pro strávení dovolené. Můžete si užívat klid venkova a krásy Vysočiny nebo získat základy jízdy na koni a šermu

K dispozici jsou dva apartmány jeden nabízí 4 lůžka plus 2 přistýlky, druhý je dvoulůžkový. Celkem je tedy pro hosty k dispozici 8 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a kuchyňku.

Apartmány se nachází v opravené staré usedlosti na samotě nedaleko Pelhřimova. Hosté mohou využívat uzavřený dvůr s venkovním posezením a grilem.

Parkování a úschova kol jsou možné přímo v objektu.

Hosté mohou využívat wifi připojení k Internetu, které je v ceně ubytování.

Platit mohou na místě hotově.


Ubytovaným můžeme nabídnout snídani, po domluvě grilované speciality. Hosté si mohou rovněž vařit sami a využít plně vybavenou kuchyňku. Základní potraviny mohou nakoupit do 5 km.V areálu se nachází stylová hospůdka, která nabízí příjemné posezení a široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.


Nabízíme několik typů programů pro veřejnost, které zahrnují nejen výcvik v jízdě na koni, ale také v základech šermu nebo střelby z luku. Pořádáme vyjížďky do terénu s průvodcem a po jezdeckých stezkách, které se nacházejí poblíž. Naši klienti mohou využít zázemí – šatnu, klubovnu a sociální zařízení. Nabízíme i ustájení koní návštěvníků s výběhem, samostatnou ohradou, pastvinou, boxy a úvazištěm.

Možnost platby

V hotovosti na místě

Internet

Wifi

Pozice na mapě