Farma Hrnčíř

Proseč pod Křemešníkem 4,39301 Proseč pod Křemešníkem +420 728 945 686 www.farma-hrncir.cz

Parametry


 • 1200 CZK
  Cena za apartmán a noc od
 • 4
  Kapacita

O nás


Farma Hrnčíř se nachází v malebné vesničce Proseč pod Křemešníkem, která leží v tichém prostředí Českomoravské Vysočiny, vzdálené cca. 7 km od Pelhřimova. Zde jsou ideální podmínky pro chov, výcvik koní a sportovní vyžití spojené s koňmi. Na farmě se nachází útulný apartmán v selském stylu.

Farma se zabývá chovem a výcvikem především teplokrevných koní. Kapacita farmy je 90 koní, ustájení na farmě je volné a boxové.

Na Farmě Hrnčíř je k dispozici:

 • krytá jezdecká hala
 • venkovní jízdárna
 • tribuna
 • kolotoč pro 6 koní
 • zázemí pro majitele koní

Samozřejmostí jsou dostatečně velké ohrazené pastviny pro volný pohyb koní.

Farma nabízí možnost ubytování v útulném apartmánu, který disponuje ubytovací kapacitou pro 4 osoby.

K dispozici:
- společenská místnost
- ložnice
- koupelna (sprchový kout, vana, WC)
- kuchyňský kout (lednička, elektrický sporák + trouba)

Přízemní apartmán s vlastním vstupem pro 4 osoby zabezpečuje naprosté soukromí ubytovaných klientů ve zrekonstruovaném apartmánu selského stylu. Nabízíme Vám  klidné strávení Vaší dovolené v krásném  prostředí pod Křemešníkem, kde je příjemně v každém ročním období.

V rámci pobytu můžete využít nabídky jízdy na koni, popř. se seznámit s přírodními a kulturními památkami v okolí Křemešníka, Pelhřimova, Jihlavy a Telče. 

Pokoje


Apartmán Farma Hrnčíř

Přízemní apartmán s vlastním vstupem pro 4 osoby zabezpečuje naprosté soukromí ubytovaných klientů v apartmánu selského stylu. Nabízíme Vám klidné strávení Vaší dovolené v krásném prostředí pod Křemešníkem, kde je příjemně v každém ročním období. K dispozici: - společenská místnost - ložnice - koupelna (sprchový kout, vana, WC) - kuchyňský kout (lednička, elektrický sporák + trouba)
 • Kapacita: 4

V rámci pobytu můžete využít nabídky jízdy na koni, popř. se seznámit s přírodními a kulturními památkami v okolí Křemešníka, Pelhřimova, Jihlavy a Telče.

KONĚ Nabídku farmy mohou využít nejen lidé, kteří se jezdectvím již zabývají, ale i ti, kteří s jezdeckým sportem teprve začínají, nebo ti, kteří se v rámci využití volného času chtějí přesvědčit o pravdivosti rčení, že "nejkrásnější pohled na svět je pohled z koňského hřbetu". Výcvik jezdců na Farmě Hrnčíř je určen jak pro začínající jezdce od 10 let až do pokročilého věku, tak i pro pokročilé jezdce pod vedením instruktora jezdectví. Začínajícím jezdcům nabízíme nejprve základní výcvik na lonži, pro pokročilé jezdce je určen výcvik ve skupině či jednotlivě dle dohody. K výcviku slouží v zimních měsících a při nepřízni počasí krytá jezdecká hala, v letních měsících venkovní jízdárna. Pokročilí jezdci mohou absolvovat vyjížďky do přírody, popřípadě se zúčastnit tradiční Hubertovy jízdy. V okolí farmy jsou naprosto ideální podmínky pro rozvoj agroturistiky, nádherné okolí umožňuje vyjížďky na koni spojené s relaxací v přírodě.

Služby a vybavení

Zahrada Obývací pokoj

Možnost platby

V hotovosti na místě Převodem

Jídlo

Bez jídla

Děti

Děti jsou vítány

Pozice na mapě