Farma Hedecko

Břežany - Hedecko 62,270 34 Čistá u Rakovníka +420 724 858 103 - Mgr. Pavel Škrle www.farma-hedecko.cz

O nás


Pobyt na soukromé farmě ve Středních Čechách na Rakovnicku s ubytováním v 5 apartmánech, které jsou plně vybaveny pro rekreační pobyt rodin s dětmi. Nabízíme využití společenské místnosti s barem, hřiště, dětský koutek. Hosté se mohou na farmě setkat s různými domácími zvířaty a pomáhat při jejich krmení a ošetřování.  

Dovolenou si můžete zpříjemnit vyjížďkami na koních a na kole, rybařením přímo na farmě nebo vycházkami údolím řeky Javornice.


Ubytovat se lze v 5 apartmánech s vlastním sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní.Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi

Hosté mohou využívat společenskou místnost s barem, venkovní posezení s grilem, ohniště. Pro děti je připraven koutek s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm.

Farma, jejíž základy pochází ze 17. století se nachází na samotě nedaleko Rakovníka.

Hosté mají k dispozici Internet zdarma.

Parkovat lze u objektu, kola je možné uschovat uvnitř.


Hostům nabízíme snídaně. K přípravě pokrmů mohou využít kuchyňky v apartmánech.Dále nabízíme grilované klobásy, krůty, krocany, vepřové kýty, selata atd.

Restaurace i obchod s potravinami je v obci Čistá nebo Kožlany 2 km. 


Zájemcům rádi ukážeme naši rodinnou  farmu. Kromě koní u nás dále můžete vidět kozy, ovce, prasata, krávy, králíky, drůbež a kočky. Nabízíme prohlídky s výkladem pro rodiny i pro mateřské školky.

Pro zájemce nabízíme po předchozí domluvě možnost vyjížděk do terénu s průvodcem. V okolí farmy vede jezdecká stezka.

Pozice na mapě