Farma Bovine

, Heřmanovice +420 605 248 358 - Bc. Iveta Svobodová

Parametry


  • 14
    Kapacita

O nás


Pobyt na rodinné ekologické farmě v Jeseníkách s ubytováním ve zrekonstruovaných apartmánech.

Přijeďte si odpočinout v krásné přírodě, v lese na borůvkách či houbách, na kole nebo lyžích a poznejte zvířata na farmě, kde můžete vidět i exotického tibetského jaka.


K ubytování slouží dva samostatné, plně vybavené apartmány, které byly nedávno nově zrekonstruované. Celková kapacita je 6 lůžek v každém apartmánu, dohromady 12 lůžek. Každý apartmán má samostatný vchod, v případě zájmu je možné apartmány zprůchodnit.

Apartmány se nacházejí ve zrekonstruovaném rodinném domě na okraji obce Heřmanovice. Každý apartmán je vybavený vlastním krbem. Hosté mohou využít venkovní posezení s ohništěm, udírnou. Pro děti je připravená houpačka a pískoviště.

Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti u domu, kola a lyže lze uložit v objektu.

Za ubytování mohou zaplatit na místě hotově, je vyžadována záloha.

Internetové připojení není k dispozici, v případě potřeby je možné se domluvit na přístupu v kanceláři farmy.


K přípravě pokrmů mohou hostě využít plně vybavené kuchyně v apartmánech. (lednice, sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí)

Základní sortiment lze nakoupit v místě (cca 150 m od domu prodejna smíšeného zboží otevřená 7 dní v týdnu), restaurace se nachází cca 1 km.


Ubytovaným hostům nabízíme možnost prohlídky naší rodinné ekologické farmy s výkladem. Chováme krávy masných plemen, osly a jaky tibetské, které lze jinak vidět jen v zoologických zahradách.

 

Dále u nás můžete pozorovat kudrnatá prasátka mangalica a malí návštěvníci mají jedinečnou možnost jít na procházku, hřebelcovat, hladit a mazlit se s našimi miniponíky. 

 

Nově si u nás můžete koupit mléko a ochutnat naše sýry od našich kraviček.


V obci je možné si domluvit jízdu na koni.

Na farmě máme miniponíky, kteří jsou úžasní pomocníci pro děti s různými vývojovými poruchami včetně poruch chování. Svojí výškou (cca 80 cm v kohoutku) jsou ideální pro všechny - i pro ty, kteří sice koně milují, ale velkých se bojí.Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké

Pozice na mapě