Dvůr Krutěnice

Krutěnice 3,34142 Kolinec +420 724 558 337 - Ing. Libuše Poskočilová www.dvurkrutenice.cz

O nás


Pobyt na Šumavě v luxusně zrekonstruovaném hotelovém a jezdeckém areálu s výhledem do údolí. Ubytovat se můžete v hotelu****, v penzionu***, v domcích na statku a v Apartmánu ve věži****

Jezdci na koních všech úrovní si přijdou na své při vyjížďkách do terénu nebo výcviku ve velké kryté jízdárně. Krásné okolí můžete objevovat také pěšky či na kole. K dispozici máte Relax centrum, masáže, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, dětský koutek, terasu s grilem, letní terasu, můžete rybařit na vlastním rybníku a vychutnávat si kulinářské umění mistra šéfkuchaře.


Hostům nabízíme snídaně, polopenzi i plnou penzi.Restaurace, kde nabízíme především českou krajovou kychyni a pokrmy z vlastního hovězího masa.  Základní potraviny lze nakoupit do 2 km. K přípravě pokrmů slouží také kuchyňky na některých pokojích.


Po předchozí dohodě nabízíme možnost prohlédnout si s výkladem naši farmu. K vidění jsou u nás: koně, kočky, psi, ovce, kozy, krávy a včely. Pěstujeme obilí.


Po předchozí dohodě nabízíme zájemcům výcvik v jízdě na koni a vyjížďky do terénu s průvodcem. Hosté mohou využít venkovní i krytou jízdárnu, šatnu a sociální zařízení. Půjčujeme ochranné pomůcky. Pro ustájení koní návštěvníků nabízíme výběh s ostatními koňmi, samostatný výběh, pastvinu, boxy, stání a úvaziště.

Pokoje


Apartmá "Ve věži"

Apartmá nabízí prostornou ložnici s pohodlným dvojlůžkem, obývací sedačkou, minibarem a LCD TV. Na ložnici navazuje koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC a bidetem, umístěná v kamenné věži s krásným výhledem do přilehlé přírody.
  • Kapacita: 0

Penzion***

Celková kapacita penzionu je 22 lůžek, rozdělených do 6-ti pokojů po 3, 4 a 5 lůžkách. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, umyvadlem s teplou a studenou vodou. Dále je k dispozici společenská místnost s LCD TV, plně vybavená kuchyň s jídelním stolem, sociální zařízení (dámské a pánské) je pro penzion společné. Penzion je ideální pro klientelu méně náročnou na ubytování, ale i pro různé uzavřené společnosti, sportovní soustředění, nebo rodinné pobyty. Do většiny pokojů je možné přidat přistýlku, či dětskou postýlku.
  • Kapacita: 0

Hotel****

Celková kapacita hotelu je 34 lůžek, rozdělených do 2, 3, 4 a 5-ti lůžkových pokojů. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, LCD TV, minibarem. Do většiny pokojů je možné přidat přistýlku či dětskou postýlku. Dále hotel nabízí apartmán s 9-ti lůžky, který zahrnuje 3 samostatné ložnice, obývací pokoj s TV a minibarem, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC a samostatné WC. Zde lze přidat dvě přistýlky či dětské postýlky.
  • Kapacita: 0

Pozice na mapě