Dvůr Krutěnice

Krutěnice 3,34142 Kolinec +420 724 558 337 - Ing. Libuše Poskočilová www.dvurkrutenice.cz

Parametry


  • 0 CZK
    Cena od
  • 0
    Kapacita

O nás


Pobyt na Šumavě v luxusně zrekonstruovaném hotelovém a jezdeckém areálu s výhledem do údolí. Ubytovat se můžete v hotelu****, v penzionu***, v domcích na statku a v Apartmánu ve věži****

Jezdci na koních všech úrovní si přijdou na své při vyjížďkách do terénu nebo výcviku ve velké kryté jízdárně. Krásné okolí můžete objevovat také pěšky či na kole. K dispozici máte Relax centrum, masáže, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, dětský koutek, terasu s grilem, letní terasu, můžete rybařit na vlastním rybníku a vychutnávat si kulinářské umění mistra šéfkuchaře.


Hostům nabízíme snídaně, polopenzi i plnou penzi.Restaurace, kde nabízíme především českou krajovou kychyni a pokrmy z vlastního hovězího masa.  Základní potraviny lze nakoupit do 2 km. K přípravě pokrmů slouží také kuchyňky na některých pokojích.


Po předchozí dohodě nabízíme možnost prohlédnout si s výkladem naši farmu. K vidění jsou u nás: koně, kočky, psi, ovce, kozy, krávy a včely. Pěstujeme obilí.


Po předchozí dohodě nabízíme zájemcům výcvik v jízdě na koni a vyjížďky do terénu s průvodcem. Hosté mohou využít venkovní i krytou jízdárnu, šatnu a sociální zařízení. Půjčujeme ochranné pomůcky. Pro ustájení koní návštěvníků nabízíme výběh s ostatními koňmi, samostatný výběh, pastvinu, boxy, stání a úvaziště.

Pozice na mapě