Bejčkův mlýn

Stálkovská 25,378 81 Slavonice +420 605 572 916 - Alena Odutová www.bejckuvmlyn.cz

O nás


Pobyt v České Kanadě s ubytováním v penzionu. Nechte se hýčkat našimi službami, atmosférou místa, načerpejte energii v klidném a zdravém prostředí. Bejčkův mlýn, město Slavonice a jeho překrásné okolí, pro svou působivou krásu jsou pro vás zárukou příjemného strávení volného času.

Penzion nabízí ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají bezbariérový přístup. Ke standardní výbavě pokojů patří vlastní koupelna a WC, trezor, vysoušeč vlasů, telefon s přímým telefonním číslem, rádiový přijímač, barevný televizní přijímač LCD a vysokorychlostní internet. Pokoje jsou certifikovány na kategorii *** superior. Hosté penzionu mohou využívat wellness v Hotelu U Růže, vzdáleném necelé 2 km od penzionu. 
V areálu penzionu je ubytování možné také v dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které mají společné sociální zařízení ve zděném objektu. 
Hosté mohou využít tenisový kurt s možností zapůjčení tenisových raket, volejbalové hřiště s možností zapůjčení míče a sítě, půjčovnu kol a úschovna vlastních kol, stolní tenis s možností zapůjčení míčků a pálek, vybavení pro kroket, vybavení pro petangue, venkovní obří šachy, venkovní ohniště.
Penzion je situován bezprostředně za hranicemi renesančního městečka Slavonice v malebné oblasti České Kanady.

Penzion má samostatnou restauraci, ve které se podávají snídaně, obědy a večeře. Restaurace má celodenní provoz, nabízí domácí kuchyni, možnost stravování formou plné penze nebo polopenze, snídaně formou bufetu, večeře formou švédských stolů nebo servírované.


V naší domácí ZOO se můžete potěšit s oslíky, ovečkami, kozami, pštrosy, bažanty, perličkami, krůtami, sovami, housaty, kachňaty, slepičkami, králíky, morčaty, pávy a dalšími zvířátky, které můžete nejen pozorovat, ale i krmit, nebo odvést na pastvu. Krmení máme připravené v recepci.
Připravili jsme pro vás malou botanickou zahradu, v níž se naučíte rostliny a dřeviny z okolí poznávat, dozvíte se o jejich vlastnostech a růstu, najdete tu i dnes již vzácné jilmy státem prohlášené za památné stromy.


Pozice na mapě