Apartmány Kocourek

Kocourovy Lhotky 1,393 01 Pelhřimov +420 608 526 244 - Vítězslav Vítkovič www.apartmany-kocourek.cz

O nás


Zveme Vás do nově zrekonstruovaných apartmánů, které se nachází na rozlehlém rodinném statku 8 km východně od Pelhřimova. Jedná se o samotu s velkým dvorem a nádhernými výhledy do okolí. Už jste o tak malebném místě někdy slyšeli? Neváhejte a prožijte rodinnou, sportovní nebo jen lenošivou dovolenou u nás v Kocourkově.

Nabízíme ubytování v 5 samostatných a prostorných apartmánech, z nichž každý je zařízen v jiném stylu.

Součástí každého apartmánu je společenská místnost s kuchyní, koupelna s WC a jedna nebo dvě ložnice. V každém apartmánu se nachází myčka, lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, rychlovarná konvice, kávovar (espreso) a digestoř. Ve 2 nadstandardně vybavených apartmánech navíc nabízíme sklokeramickou desku se čtyřmi plotýnkami a elektrickou troubu.

V rozlehlém uzavřeném dvoře se zahradou je venkovní posezení s ohništěm, krytý bazén, zastřešená a částečně zastřešená pergola, dvě dětská hřiště a pískoviště. Parkoviště je zdarma v prostorách statku. Nabízíme úschovu kočárků, kol, lyží a běžek.


Kapacita ubytování je 28 lůžek v pěti prostorných stylově vybavených apartmánech. Všechny jsou v přízemí, mají vlastní kuchyni a apartmány 1+2+3 jsou bezbariérové. Apartmány jsou v kompletně opraveném starém domě na samotě. Máme uzavřený dvůr, na němž jsou vyhrazená místa pro parkování a úschovu kol, venkovní posezení, venkovní gril, pergola a bazén. V celém objektu mohou hosté využívat wifi připojení k Internetu, které je v ceně ubytování. Platit lze na místě hotově, vyžadujeme zálohu.

Pokoje


Studio 6

Společenské místnost s ložnicí
  • Kapacita: 0

Apartmán 5

Společenská místnost, ložnice
  • Kapacita: 0

Apartmán 4

Společenská místnost, námořnická ložnice, puntíkovaná ložnice
  • Kapacita: 0

Apartmán 3

Společenská místnost, ložnice
  • Kapacita: 0

Apartmán 2

Společenská místnost, fialková ložnice, modrá ložnice
  • Kapacita: 0

Apartmán 1

Společenská místnost, modrá ložnice, žlutá ložnice
  • Kapacita: 0

Pozice na mapě