Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Region: Východní Čechy

Apartmány Novákovi

Ubytování

Adresa

Apartmány Novákovi
Lubno 10
503 15 Nechanice

Kontakt

Tel.: +420 602 943 713
Kontaktní osoba: Daniela Nováková
  • Ubytování
  • Svaz venkovské turistiky
  • Wifi

Přijeďte k nám

Přivítáme Vás v ubytování v soukromí ve stylových apartmánech U NOVAČKY, které se nachází v mikroregionu Nechanicko v blízkosti zámku Hrádku u Nechanic. Lubno leží na trase Poděbrady - Nový Bydžov - Nechanice - Hradec Králové. Apartmány jsou stylově zařízené, každý apartmán má vlastní vchod, sociální zařízení /sprcha nebo vana/. Některé apartmány mají privátní terasu, nebo balkon. Ke každému apartmánu patří vlastní parkovací místa pro dva vozy. Ubytování se nachází v centru obce, avšak objekt tvoří uzavřený dvůr. Pouze vjezd do objektu se nachází u hlavní silnice. Lubno je místní částí města Nechanic, do centra města je to 1,5 km  a dojdete tam po krásné cyklostezce. V objektu máme vlastní tenisové hřiště, které je k dispozici hostům za poplatek 100kč/hodina a rekreační rybaření na vlastním rybníčku, které je zdarma. V dosahu 20 m se nachází cyklotrasa vedoucí na zámek Hrádek u Nechanic. Dále 1 km je krásné vyhlídkové místo Jehličák s altánkem a řezbovanou sochou nezbedného syna Krakonoše Jehličáka. Dále se v lukách za obcí nachází akvadukt pro řeku Bystřici a Bašnický potok.

 

Služby poskytované hostům

  • Půjčování společenských her
  • Půjčování sportovního vybavení
  • Wifi

Ubytujte se u nás

Druh ubytování

  • Ubytování v soukromí

Nabídka ubytování

Host je ubytován v kompletně vybaveném stylovém apartmánu. Apartmány mají vždy vlastní sociální zařízení - se sprchou anebo vanou, dále vlastní vchod, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou a parkovacím místem pro dva vozy. Celková kapacit objektu je 10 lůžek. 3 x apartmán dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. Objekt se nachází v centru obce, avšak  tvoří uzavřený dvůr. K objektu patří pečlivě udržovaná okrasná zahrada, vlastní tenisové hřiště a rybníček. Dále je v areálu venkovní zapuštěný sezonní bazén 6 x 3m. Venkovní posezení s grilem. Společenská místnost. WI - FI je po celém objektu a je k dispozici ZDARMA.

 

 

Možnosti stravování

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňskou linku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, plotýnkovým vařičem a      potřebným nádobím.

Potraviny se nachází 30 metrů od apartmánů a jinak v dosahu 1,5 km v městečku Nechanice jsou další potraviny a restaurace, kde se můžete stravovat.

 

CENÍK APARTMÁNŮ

cena je vždy uvedená za jednu noc

CHLÍVEK / se sprchou/ dvoulůžkový 

700,- /1 osoba, 1200,- /2 osoby

ŠPEJCHAR / s vanou/ dvoulůžkový 

700,- /1 osoba, 1500,- /2 osoby

STÁJ / s vanou/ dvoulůžkový 

700,- /1 osoba, 1500,- /2 osoby

PŮDA / se sprchou/ čtyřlůžkový

700,- /1 osoba, 1200,- /2 osoby,

1500.-/3 osoby, 2000,-/4 osoby

Možnosti aktivního odpočinku

Aktivní odpočinek můžete provozovat při tenisu, tenisový kurt je součástí našeho areálu, dále jsme v blízkosti vyhlášeného koupaliště Lodín /5km/. V okolí vede spousty cyklotras a naučných stezek, určitě si vyberete  a nudit se rozhodně nebudete! 

Tipy na výlety v okolí

Typů na výlet, je opravdu hodně, ale my Vám popíšeme to největší lákadlo našeho kraje a potažmo i obce Lubna, neboť se jedná o zámek Hrádek u Nechanic - hlavní budova zámku leží na katastrálním území obce Lubna. Zámek Hrádek, též přezdívaný "malá Hluboká" je opravdu dominantou našeho regionu. Zámek má nádherné interiéry, které lákají nejen turisty, ale i filmaře a tak se zde točilo i spousty a spousty pohádek, jako jsou třeba: Princ a Večernice, Elixír a Halíbelá, dále filmy Andělská tvář, Náhrdelník a také Tmavomodrý svět.

V přímé blízkosti apartmánů se nachází cyklotrasa a stezka vedoucí na Jehlický kopec z něhož je za jasného počasí nádherná vyhlídka po okolí - tuto procházku si nemůžete zaručeně nechat ujít!

 

Turistické cíle v okolí

Africké muzeum Dr. Emila Holuba

Vaše hodnocení:

Ohodnoťte prosím, jak jste byli spokojeni s našimi službami. Čím více vajec, tím více bodů a tím lepší hodnocení.

Váš komentář:

Zde prosím připojte svůj komentář a pak klikněte na tlačítko Vložit hodnocení. Bez přidělení vajec / bodů nelze Vaše hodnocení uložit.

Pokud chcete vložit hodnocení,

Předchozí hodnocení:

Jak se k nám dostanete

Obec Lubno je příměstská část malého městečka Nechanice. Pokud pojedete podle mapy, tak vždy hledat obec Lubno ve Východočeském kraji. V obci Lubno jsme v prostředku obce, pokud pojedete od Hradce Králové, tak se nacházíme u druhé autobusové zastávky. Pokud pojedete od Nechanic, jsme u první autobusové zastávky. POZOR vjezd máme přímo v autobusové zastávce, což hodně lidí klame. Do ulice máme opravdu jenom vjezd a za vraty se nachází rozlehlý dvůr :-) Záchytný bod je pro Vás budova bývalého hostinec, který září růžovou fasádou a předním je socha Svatého Jana.

 

Pokud pojedete podle chytrého telefonu, tabletu nebo navigace, zadejte do vyhledávače apartmány Novákovi Lubno a ono už Vás to navede:-)

Naše poloha je: 50°14'30.203"N, 15°39'22.886"E
vyhledat trasu z:

Rezervace služeb

Zde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zaslat nám jej. Vyplňte prosím povinné položky označené hvězdičkou, abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět.

4 + 1 =
Pole slouží jako ochrana před roboty automaticky vyplňujícími formuláře.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat