Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Region: Plzeňsko a Český les

Angusfarm Soběsuky

Ubytování / Farma / Restaurace a místní speciality

Adresa

Angusfarm Soběsuky
Soběsuky 9
335 01 Nepomuk

Kontakt

Tel.: +420 724 744 740
Kontaktní osoba: Petr Berka
 • Ubytování
 • Farma
 • Restaurace a místní speciality
 • Wifi

Přijeďte k nám

Ubytování v penzionu na ekologické farmě nedaleko Plzně s možností prohlídky farmy a ochutnání dobrot z vlastní produkce i od místních farmářů ve stylové restauraci. Těšit se můžete také na infrasaunu a bohaté možnosti pěší- i cykloturistiky.

Služby poskytované hostům

 • Půjčování společenských her
 • Wifi

Vybavení pro děti

 • Hrací kout venkovní
 • Dětská židlička
 • Dětská postýlka
 • Hrací kout v interiéru

Ubytujte se u nás

Druh ubytování

 • Penzion

Nabídka ubytování

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkovém apartmá. Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. V pokojích je sociální zařízení, minibary, satelitní TV, wifi zdarma.

Pension je vybudovaný v půdních prostorách restaurace. Dle historického pojetí starého venkovského stavení byla zachována jednoduchost. Pro dokonalý pocit pobytu v přírodě byly pokoje zbudovány ve srubovém stylu.

Společný prostor je tvořen zimní zahradou s dětským koutkem a letní terasou, vhodné i pro uspořádání oslav, školení. U restaurace je venkovní zahrádka. 

Možnosti stravování

Hosté se mohou stravovat v restauraci přímo v penzionu, která je proslulá zejména specialitami z hovězího masa z vlastního chovu. Obchod a další restaurace jsou vzdálené do 3 km.
 

Ochutnejte u nás

Nabídka místních produktů

V naší restauraci mohou zájemci zakoupit masné výrobky z vlastní produkce - špekáčky, taliány, párky, klobásy, salám, paštiku, hovězí vývar, marmelády a další. V nabídce je i prodej medu a místní speciality - medolády různých příchutí z nedalekých Těchonic.

Vítejte na farmě

Možnosti návštěvy farmy

Hostům rádi ukážeme naši rodinnou ekologickou farmu zaměřenou na chov masného skotu plemene Angus.

Možnosti aktivního odpočinku

Možnost pěší turistiky, cykloturistiky, sběru hub a lesních plodů nebo jízdy na lodičkách v podzámčí 5 km vzdáleného zámku Žinkovy. Zajímavá je také turistická trasa v podzámčí Zelené Hory známého z knihy Černí Baroni.

Tipy na výlety v okolí

Zámek Žinkovy (5km), Hrad Rabí (20 km), Zámek Zelená Hora (3 km), Modelová železnice Vrčeň - jedna z největších v ČR (7 km), Tojice - chov nutrií ve volné přírodě (8 km)

Další informace o turistických cílech najdete zde: Turistický region Plzeňsko a Český les.

Vaše hodnocení:

Ohodnoťte prosím, jak jste byli spokojeni s našimi službami. Čím více vajec, tím více bodů a tím lepší hodnocení.

Váš komentář:

Zde prosím připojte svůj komentář a pak klikněte na tlačítko Vložit hodnocení. Bez přidělení vajec / bodů nelze Vaše hodnocení uložit.

Pokud chcete vložit hodnocení,

Předchozí hodnocení:

Zdenka Noskova, 22.05.2013 21:20

Výtečná kuchyně, milí majitelé, útulný penzion. Vracím se s celou početnou rodinou. Díky a poklona.

Ivana Kolarova, 12.03.2013 10:43

Vřele všem doporučuji - vynikající jídlo a pití (domácí zázvorová limonáda je nezapomenutelná), velice příjemná a profesionální obsluha, krásný penzion a okolí. Ráda se budu vracet :-).

Ladislav Ptáček, 11.03.2013 10:24

Prožil jsem v penzionu Angusfarm dva dny na školení, takže jsem mohl ochutnat vynikající jídlo, zažít výbornou obsluhu a navíc se setkat s majiteli. Vše hodnotím jedním slovem - vynikající a velmi doporučuji všem, kdo mají rádi skvělé steaky, domácí atmosféru a lidi, které těší jejich práce.

Jak se k nám dostanete

Soběsuky jsou první vesnice za Nepomukem (Plzeň-jih) směrem na Klatovy. A Nepomuk je na hlavní trase Plzeň-České Budějovice.

Naše poloha je: 49°27'45.752"N, 13°33'3.190"E
vyhledat trasu z:

Rezervace služeb

Zde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zaslat nám jej. Vyplňte prosím povinné položky označené hvězdičkou, abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět.

8 + 6 =
Pole slouží jako ochrana před roboty automaticky vyplňujícími formuláře.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat