Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Region: Český ráj

Farma Ptýrov

Ubytování / Farma / Koně a jezdectví

Adresa

Farma Ptýrov
Ptýrov 25
295 01 Mnichovo Hradiště

Kontakt

Tel.: +420 727 842 489
Kontaktní osoba: Michal Pšenko
 • Ubytování
 • Farma
 • Koně a jezdectví
 • Wifi
 • Cyklisté vítáni

Přijeďte k nám

Sportovně - rekreační areál, který se nachází na okraji CHKO Český ráj, poskytuje moderní zázemí nejen pro milovníky koní, ale i pro turisty, cyklisty a rodiny s dětmi. Pokoje v penzionu na Ptýrově nabízí stylové ubytování nad hlavní stájí. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i apartmány. Samozřejmostí je bohatá snídaně v ceně ubytování. Svůj pobyt si můžete zpestřit jízdou na koni. V areálu se také nachází dětské hřiště, letní kiosek s rychlým občerstevním, stylová restaurace s celoročním provozem a zázemí pro stanování a kempování. V rámci Vaší relaxace můžete využít saunu přímo v areálu. Nejbližší okolí nabízí krásná místa, která jsou jako stvořená k romantickým procházkám či rodiným cyklo výletům. 

Služby poskytované hostům

 • Psi vítáni
 • Půjčování kol
 • Wifi
 • Zajišťování programů

Vybavení pro děti

 • Dětská postýlka
 • Dětská židlička
 • Hrací kout venkovní
 • Hrací kout v interiéru

Ubytujte se u nás

Druh ubytování

 • Penzion
 • Kemp

Nabídka ubytování

Areál poskytuje klasické jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje i apartmány, které se nacházejí nad hlavní stájí. Celková kapacita penzionu je 36 lůžek.  Milovníci kempování můžou využít zázemí pro stanování a kempování přímo v areálu, které má také své vlastní sociální zázemí a elektrickou přípojku. Areál Farma Ptýrov se nachází na okraji obce Ptýrov nedaleko Mnichova Hradiště. V celém areálu se lze připojit k wifi síti zdarma. Farma disponuje také krytou terasou, venkovním sezením a letním stánkem s občerstvením.

Možnosti stravování

Hosté mají v ceně ubytování bohatou snídani, kterou podáváme v naší restauraci. Zde je také možnost celodenního stravování. V letní sezóně lze využít venkovní stánek s občerstvením a krytým posezením. Obchod s potraviny se nachází přímo ve vesnici cca 500 m od areálu.

Přijeďte na koně

Možnosti jízdy na koni

Pokud chcete jen svezení na koni pro Vás, či Vaše děti, nabízíme jízdu na koni s vodičem. Dále můžete využít jezdecké kurzy i individuální lekce jízdy na koni pro děti i dospělé. Nechybějí ani kurzy pro pokročilé, jezdecké kurzy se skokovým tréninkem nebo letní příměstské tábory u koní. Nabízíme také možnost krátkodobého i dlouhodobého ustájení vašeho koně v pevném boxu.

Jednolůžkový pokoj 850,-Kč/noc se snídaní

Dvoulůžkový pokoj 1 250,-Kč/noc se snídaní

Apartmán pro 4 osoby 1 750,-Kč/noc se snídaní

Přistýlka 400,-Kč/noc se snídaní

Příplatek za psa 150,-Kč/noc

Možnosti aktivního odpočinku

V okolí můžete využívat značené trasy pro pěší i cykloturistiku, lovit ryby, houbařit či sbírat lesní plody. 

Tipy na výlety v okolí

Šťastná země (Radvánovice) - přírodní zábavní dětský areál, který nabízí dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky či vzduchové trampolíny.

Hrad Kost - historická památka nacházející se nedaleko areálu, která celou sezónu nabízí zajímavý doprovodný program, tématické akce a představení a prohlídky hradu.

Museum Škoda Auto (Mladá Boleslav) - příběh Václava Laurina a Václava Klementa od roku 1895 až po současnost.

Zámek Sychrov - který kromě klasických prohlídkových okruhů nabízí také tradiční trhy, či pohádková představení pro děti

Vaše hodnocení:

Ohodnoťte prosím, jak jste byli spokojeni s našimi službami. Čím více vajec, tím více bodů a tím lepší hodnocení.

Váš komentář:

Zde prosím připojte svůj komentář a pak klikněte na tlačítko Vložit hodnocení. Bez přidělení vajec / bodů nelze Vaše hodnocení uložit.

Pokud chcete vložit hodnocení,

Předchozí hodnocení:

Naše poloha je: 50°30'28.753"N, 14°56'46.320"E
vyhledat trasu z:

Rezervace služeb

Zde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zaslat nám jej. Vyplňte prosím povinné položky označené hvězdičkou, abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět.

8 + 2 =
Pole slouží jako ochrana před roboty automaticky vyplňujícími formuláře.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat