Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Region: Plzeňsko a Český les

Ranč v údolí

Ubytování / Koně a jezdectví

Adresa

Ranč v údolí
Ranč v údolí 1
349 01 Svojšín

Kontakt

Tel.: +420 724 224 774
Kontaktní osoba: Tomáš Hégr
  • Ubytování
  • Koně a jezdectví

Přijeďte k nám

Návštěva ranče na západu Čech nedaleko Stříbra a Tachova. Areál ranče nabízí vyjížďky na koních, westernový hotel, ale především veškeré zázemí pro letní tábory pro děti a školy v přírodě – chatky pro ubytování, vyhřívaný bazén, řeku a koně.

Ubytujte se u nás

Druh ubytování

  • Hotel

Nabídka ubytování

Ubytování nabízíme především v období mimo hlavní letní prázdniny, kdy je ranč zcela zaplněný dětmi. K ubytování slouží westernový hotel, chatičky, finský domek a hlavní budova. Pouze chatičky nemají vlastní sociální zařízení, ostatní budovy ano. Celková kapacita lůžek je víc než 120. K dispozici je solárně vyhřívaný bazén, pro otužilce řeka Mže.
Ranč se nachází v lesích úplně na samotě u obce Svojšín nedaleko města Stříbra a Tachov.
K areálu se dá autem dojet po lesní cestě.

Možnosti stravování

V průběhu letních táborů nebo škol v přírodě je zajištěno stravování 5x denně. Nejbližší obchod s potravinami je v obci Svojšín.

Vítejte na farmě

Možnosti návštěvy farmy

 Na našem ranči chovámekrásné strakaté  koně amerického plemena American Paint Horse a ovečky nepříliš známého plemene Kerry Hill. Dále se zabýváme chovem australských ovčáků.

Přijeďte na koně

Možnosti jízdy na koni

Návštěvníkům nabízíme vyjížďku na strakatých westernových koních pod vedením zkušeného instruktora. Začátečníci mohou absolvovat základní výcvik v jízdárně a pak se vydat na projížďku do okolí ranče.

Možnosti aktivního odpočinku

V areálu ranče můžete využít solárně vyhřívaný bazén. V okolí je řada značených turistických tras pro pěší i cyklisty. V rozsáhlých lesích lze sbírat houby, borůvky, brusinky.

Tipy na výlety v okolí

V okolí ranče můžete navštívit město Stříbro, Borsko, Kladruby, Konstantinovy Lázně, zříceninu hradu Volfštejn nebo Gutštejn nebo lom Pavlovice.
Další podrobnosti o zajímavých cílech najdete zde: turistický region Plzeňsko a Český les.

Vaše hodnocení:

Ohodnoťte prosím, jak jste byli spokojeni s našimi službami. Čím více vajec, tím více bodů a tím lepší hodnocení.

Váš komentář:

Zde prosím připojte svůj komentář a pak klikněte na tlačítko Vložit hodnocení. Bez přidělení vajec / bodů nelze Vaše hodnocení uložit.

Pokud chcete vložit hodnocení,

Předchozí hodnocení:

Naše poloha je: 49°47'20.645"N, 12°51'45.558"E
vyhledat trasu z:

Rezervace služeb

Zde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zaslat nám jej. Vyplňte prosím povinné položky označené hvězdičkou, abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět.

8 + 6 =
Pole slouží jako ochrana před roboty automaticky vyplňujícími formuláře.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat