Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Region: Vysočina

Ekofarma Křišťan

Ubytování / Farma

Adresa

Ekofarma Křišťan
Milotičky 2
39301 Červená Řečice

Kontakt

Tel.: +420 565 398 021
Kontaktní osoba: Jana Křišťanová
  • Ubytování
  • Farma
  • Ekologická farma

Přijeďte k nám

Pobyt na ekologické farmě na Vysočině nedaleko Pelhřimova s ubytováním v apartmánu nebo minikempu.
Můžete poznat život na rodinném statku, ochutnat domácí biobrambory, med, vejce nebo jehněčí maso.
Hosté mohou využít velkou zahradu, rybníček, altán a dobře vybavenou knihovnu. Děti se vydovádí na pískovišti nebo na hřišti.

Služby poskytované hostům

  • Půjčování kol
  • Půjčování společenských her
  • Půjčování sportovního vybavení

Vybavení pro děti

  • Hrací kout venkovní
  • Dětská židlička
  • Dětská postýlka

Ubytujte se u nás

Druh ubytování

  • Ubytování v soukromí

Nabídka ubytování

V apartmánu s kuchyňkou nabízíme 9 lůžek a 3 přistýlky. V minikempu pak místa pro 4 stany a 4 karavany, sociální zařízení a společnou kuchyň.
Chalupa se nachází na okraji malé obce. Využít můžete zahradu a ohrazený dvůr, nechybí pískoviště, volejbalové hřiště a venkovní posezení s grilem.
U objektu jsou vyhrazená místa pro parkování, úschova kol je možná přímo v objektu. Wifi připojení k Internetu je v ceně ubytování. Platit lze hotově na místě, vyžadujeme zálohu.

Možnosti stravování

Naši hosté mohou k přípravě pokrmů využít plně vybavenou kuchyňku v apartmánu nebo společnou kuchyň v minikempu. Nabízíme možnost polopenze, služby hospodyně, dětské menu a krajové a místní speciality. Základní potraviny lze nakoupit do 5 km.

Vítejte na farmě

Možnosti návštěvy farmy

Pro veřejnost nabízíme po předchozí dohodě možnost prohlédnout si s výkladem naši rodinnou ekologickou farmu a zakoupit si naše bioprodukty. Nabízíme med, maso a masné výrobky a sladkosti. K vidění jsou u nás: kočky, ovce a včely. Pěstujeme obilí, ovoce, zeleninu a bylinky v biokvalitě.

Možnosti aktivního odpočinku

U chalupy můžete chytat ryby na povolenku, sbírat houby a lesní plody. Kolem prochází značená trasa pro pěší a cyklisty. V okolí lze dále využít tenisové kurty a přírodní koupaliště nebo lovit ryby bez povolenky.

Tipy na výlety v okolí

Pelhřimov (muzeum rekordů, památková rezervace), Želiv, Humpolec, Křemešník, Kámen (hrad), Jihlava (podzemí, zoo), CHKO Blaník, Telč (památková rezervace, zámek), Žirovnice

Další podrobnosti o zajímavých cílech najdete zde: turistický region Vysočina

Vaše hodnocení:

Ohodnoťte prosím, jak jste byli spokojeni s našimi službami. Čím více vajec, tím více bodů a tím lepší hodnocení.

Váš komentář:

Zde prosím připojte svůj komentář a pak klikněte na tlačítko Vložit hodnocení. Bez přidělení vajec / bodů nelze Vaše hodnocení uložit.

Pokud chcete vložit hodnocení,

Předchozí hodnocení:

Naše poloha je: 49°28'52.457"N, 15°8'53.028"E
vyhledat trasu z:

Rezervace služeb

Zde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář a zaslat nám jej. Vyplňte prosím povinné položky označené hvězdičkou, abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět.

4 + 1 =
Pole slouží jako ochrana před roboty automaticky vyplňujícími formuláře.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat