Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Dovolená v sedle

Znáte to z filmů – jezdec jede krásnou krajinou, večer se utáboří a ráno putuje dál. Pokud nemáte vlastního koně, nevadí, tento zážitek si můžete dopřát na jednom z řady míst, která vícedenní vyjížďky pořádají.

Může to být třeba v Českém Středohoří na Farmě Třebušín-Zababeč, na Šumavě ve stáji Koně v Trní nebo na Ranchi M v Jeseníkách, kde můžete zahájit svůj vandr do Beskyd.
Máte-li svého koně a trávit dovolenou bez něj, můžete se vydat po koňských stezkách, které vás dovedou do jezdeckých stanic. Tady můžete pohodlně složit hlavu a postarají se i o vašeho čtyřnohého přítele.

Nepřehlédněte:

Přehled zařízení nabízejících vícedenní putování na koních

Přehled jezdeckých stanic

Přehled zařízení v blízkosti značených jezdeckých tras
 

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat