Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Jezdit se učíme celý život

Každý jsme chodili do školy a víme, jak velké rozdíly byly mezi různými učiteli. Totéž platí i u koní. Když máte štěstí a potkáte dobrého trenéra, ušetříte čas a ježdění vám i vašemu koni přinese větší potěšení.

Téměř všechny jezdecké stáje nabízejí základní výcvik v anglickém nebo westernovém ježdění. Pokud chcete něco speciálního, můžete třeba absolvovat skokový trénink na Farmě Ptýrov v Českém ráji, naučit se ovládat koňské spřežení v Hřebčínu Favory ve Středních Čechách, získat základy kovbojských dovedností na jihočeském Ranči u Starýho kance nebo na Ekofarmě KOFA na Šumavě absolvovat kurz přírodního koňařství dle Pata Parelliho. Možností je mnoho a stále je co se učit.
 

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat