Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Děti a koně patří k sobě

Možná namítnete, že kůň je velké zvíře a mohl by byť nechtíc ublížit i dospělému, natož dítěti. Máte pravdu a proto je dobré svěřit odborníkům první krůčky vašich dětí ke koním.

Začít můžete třeba tím, že dítě necháte svézt na poníkovi nebo ho vezmete na vycházku v sedle, kdy koně vede vodič. Pokud děti projeví hlubší zájem, nabízí výbornou příležitost koňské tábory a pobyty pro děti, kde pod zkušeným vedením získají základy jízdy i péče o koně. Nejčastěji probíhají o prázdninách, ale výjimkou nejsou ani jarní nebo podzimní termíny. Můžete vyzkoušet i pohádkový pobyt s koňmi v jihočeském Borovanském mlýně, jehož účastníci obdrží řád malého žokeje.

Nepřehlédněte:

Přehled míst pořádající dětské tábory a pobyty u koní

Přehled míst zaměřených na kurzy ježdění pro děti

Přehled míst nabízejících vožení dětí na poníkovi nebo vycházku v sedle

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat