Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Cesty za krásou koní

Kůň je skutečně krásné zvíře, které má mnoho podob. V našich stájích můžete vidět různá plemena s různým výcvikem. Některé ranče se věnují chovu a výcviku koní vybraného plemene, jinde uvidíte plemen více.

Setkat se můžete třeba s plemeny hafling, paint horse, appaloosa, norik, fjord, belgik nebo s huculským koněm. Každé z těchto plemen se hodí k něčemu jinému. Chcete-li vidět jak se cvičí drezurní koně, zajeďte se podívat na Ekofarmu Letní stráň nedaleko Děčína. Na Q-Ranchi u pramene Dyje na Vysočině zase uvidíte přípravu westernových koní a dozvíte se, co je to reining. Ale ať už vyrazíte kamkoli, můžete se těšit na setkání s krásnými zvířaty a zajímavými lidmi, kteří o ně pečují.

Nepřehlédněte:

Přehled míst, kde lze vidět koně

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat