Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

>

Pro média

Zde najdete tiskové zprávy a fotografie k Prázdninám na venkově. Pro bližší informace kontaktujte manažerku projektu Ing. Zdenku Noskovou, tel. 777 191 323, noskova@dobryduvod.cz.
Fotografie pro tisk

Fotografie pro tisk

Při použití fotografií prosím uvádějte jako zdroj Prázdniny na venkově, případně autora, je-li uveden. Fotografie jsou chráněny autorským zákonem. Obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy se mohou bez svolení zobrazené fyzické osoby a autora použít pouze pro tiskové, filmové, rozhlasové a televizní zpravodajství.
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat