Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Uw vakantie op het platteland begint hier en nu!

Maak een keuze uit de meer dan 500 boerderijen, werkplaatsen en andere interessante lokaties, waar u een weekend of een langere periode kunt verblijven. Zoek een comfortabele accommodatie uit, maak een keuze uit de evenementen en verheug u op een heerlijke vakantie op het platteland!

Mohlo by vás zajímat

Místní produkty

 • Mléko, máslo, jogurty, sýry jak mají být
  Každý, kdo někdy ochutnal čerstvě nadojené mléko, bezpečně pozná, jaký je rozdíl mezi opravdovým mlékem a tím, které si koupíte v krabici v supermarketu. Vydejte se s dětmi na venkov za poznáním tajemství skutečné chuti poctivého mléka a mléčných výrobků.
 • Víno, pivo, medovina, pálenky...
  České a moravské vinice jsou jedinečné a z jejich hroznů vznikají vína neobyčejně rozmanitá. Není proto divu, že vinné sklípky patří k nejoblíbenějším cílům dovolených, víkendů na venkově a agroturistiky vůbec. A nejinak je tomu v případě návštěv pivovarů a palíren...
 • Buchty, chléb, perník, trubičky a jiné dobroty
  Kdo by neznal klasické české kynuté buchty. Téměř každý je už alespoň ochutnal, ale málokdo ví, kde se vzaly.
 • Přírodní mošty, šťávy, čaje pro zdraví a dobrý pocit
  Patří k vašim ranním rituálům nejen na dovolené hrnek čaje nebo sklenička džusu? Obojí kupujete v supermarketu? Zkuste to jinak a udělejte si pěkný výlet.
 • Med, propolis, medovina a další včelí požehnání
  Mnozí tvrdí, že včely snášejí med – to je však velmi nepřesné. Vydejte se s dětmi na výlet na včelí farmu a poznejte tajemství úžasného přírodního daru jménem med.
 • Domácí vepřové, hovězí, jehněčí, drůbež...
  Dneska kupujeme maso zabalené v igelitu a skoro už nevíme, co všechno se muselo přihodit, abychom mohli ten růžový balíček masa dát do nákupního košíku. Zavítejte na některou z farem a poznejte jak žijí zvířata, na jejichž masu si tak rádi pochutnáváme.
Dit project wordt gefinancierd m.b.v. het Geïntegreerde Operationele EU-programma 'Nationale Ondersteuning van het Toerisme'. Het doel bestaat uit een toeristisch product dat van nut is voor zowel ondernemers op het platteland als voor de mensen die naar het platteland komen om te relaxen.
Realisatie web studio dat