Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Uw vakantie op het platteland begint hier en nu!

Maak een keuze uit de meer dan 500 boerderijen, werkplaatsen en andere interessante lokaties, waar u een weekend of een langere periode kunt verblijven. Zoek een comfortabele accommodatie uit, maak een keuze uit de evenementen en verheug u op een heerlijke vakantie op het platteland!

Mohlo by vás zajímat

Na koně!

 • Dovolená v sedle
  Znáte to z filmů – jezdec jede krásnou krajinou, večer se utáboří a ráno putuje dál. Pokud nemáte vlastního koně, nevadí, tento zážitek si můžete dopřát na jednom z řady míst, která vícedenní vyjížďky pořádají.
 • Jezdit se učíme celý život
  Každý jsme chodili do školy a víme, jak velké rozdíly byly mezi různými učiteli. Totéž platí i u koní. Když máte štěstí a potkáte dobrého trenéra, ušetříte čas a ježdění vám i vašemu koni přinese větší potěšení.
 • Děti a koně patří k sobě
  Možná namítnete, že kůň je velké zvíře a mohl by byť nechtíc ublížit i dospělému, natož dítěti. Máte pravdu a proto je dobré svěřit odborníkům první krůčky vašich dětí ke koním.
 • Cesty za krásou koní
  Kůň je skutečně krásné zvíře, které má mnoho podob. V našich stájích můžete vidět různá plemena s různým výcvikem. Některé ranče se věnují chovu a výcviku koní vybraného plemene, jinde uvidíte plemen více.
 • Vyjížďky s průvodcem
  Nejkrásnější pohled na svět je… určitě jste tuto větu už slyšeli a víte, jak pokračuje, tedy … z koňského hřbetu. My však dodáváme …se zkušeným průvodcem.
 • Akce u koní a s koňmi
  Řada rančů, jízdáren, jezdeckých klubů a farem nabízí po celý rok zajímavé akce.
Dit project wordt gefinancierd m.b.v. het Geïntegreerde Operationele EU-programma 'Nationale Ondersteuning van het Toerisme'. Het doel bestaat uit een toeristisch product dat van nut is voor zowel ondernemers op het platteland als voor de mensen die naar het platteland komen om te relaxen.
Realisatie web studio dat