Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Uw vakantie op het platteland begint hier en nu!

Maak een keuze uit de meer dan 500 boerderijen, werkplaatsen en andere interessante lokaties, waar u een weekend of een langere periode kunt verblijven. Zoek een comfortabele accommodatie uit, maak een keuze uit de evenementen en verheug u op een heerlijke vakantie op het platteland!

Mohlo by vás zajímat

Co zažít aneb agroturistika, výlety s dětmi a dovolená trochu jinak...

Místní produkty

Místní produkty

Venkov je neodmyslitelně spojen s dobrým jídlem a pitím. Prázdniny na venkově a agroturistika jsou příležitostí k návratu do přírody a k setkání s milými lidmi a zvířaty, ale mají také krásně vonět a skvěle chutnat. Kam vyrazit za čerstvým moštem, domácím vínem, voňavými klobáskami, lahodným jogurtem, křupavým chlebem a jemným medem? Poradíme vám.
Tradiční řemesla a dílny

Tradiční řemesla a dílny

Co by byl venkov bez zručných lidí, kteří své řemeslo povýšili na umění. Nemáte chuť podívat se na kováře, hrnčíře, sedláře, tkadlenu, pekaře, skláře, dráteníka, košíkáře, emailéra, mlynáře? A vyzkoušet si něco vyrobit vlastníma rukama? Prozradíme vám, kam můžete za tradičními řemesly vyrazit.
Dovolená na farmě

Dovolená na farmě

Jedeme na farmu …jenže na jakou? Není totiž farma jako farma.
Na koně!

Na koně!

Také patříte k těm, kdo mají rádi koně? Vydejte se s námi za těmito ušlechtilými a krásnými zvířaty na venkov. S koňmi se dá zažít spousta různých věcí. Jejich stručný přehled a pár tipů uvádíme dále.
Dit project wordt gefinancierd m.b.v. het Geïntegreerde Operationele EU-programma 'Nationale Ondersteuning van het Toerisme'. Het doel bestaat uit een toeristisch product dat van nut is voor zowel ondernemers op het platteland als voor de mensen die naar het platteland komen om te relaxen.
Realisatie web studio dat