Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Slavonice – výlet pro chlapy

Manželka odjela na víkend kamsi s kamarádkami, je krásné sobotní ráno a váš syn zrovna vystřílel zbytek nepřátelského vojska v jakési počítačové hře.
Slavonice, 246x189, 49.86 KBSlavonice

„Tati, právě jsem pokořil další level, už mám 10 bunkrů!“ Bunkry, no jasně! „Sbal si svačinu vojáku a jedeme na výlet do České Kanady.“ Na okraji Slavonic najdete pevnostní areál, který patří k nejrozsáhlejším v České republice. Uvidíte celý systém lehkého předválečného opevnění, celkem 7 bunkrů vzájemně propojených palebnými úseky, nechybí ani pěchotní zátarasy a předsunutá pozorovací stanoviště a okopy. Kromě informací na tabulích se můžete těšit i na návštěvu jednoho z bunkrů, kde vám mladík v maskáčích odpoví na všechny otázky.

 

 

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat