Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Radvánovice, areál Šťastná země

Především dětem je určena tato rozmanitá atrakce, nacházející se v obci Radvánovice nedaleko lázní Sedmihorky na trase Jičín–Turnov.

Areál bývá otevřen každou letní sezónu již od roku 2004. Od té doby se stal velice vyhledávaným výletním cílem. Vaše ratolesti si mohou užívat dřevěný hrad, trpasličí vesničku, četné houpačky a prolézačky, mohou zakusit rýžování granátů nebo si zařádit na vzduchové trampolíně. Svůj pobyt zde můžete obohatit i účastí na řadě originálních doprovodných programů, jako jsou např. tvůrčí dílny, soutěže, Jahodové dny apod. Součástí areálu je i prožitkový Geopark – naučná stezka s interaktivními prvky. 

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat