Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Regionální produkty Český ráj

Známka Regionální produkt Český ráj zaručuje, že výrobek pochází z této oblasti a z velké části z místních surovin, je originální, ručně vyrobený a šetrný k přírodě.

Tato známka se uděluje od roku 2007 a do současné doby ji získalo již mnoho místních produktů. K těm nejznámějším patří rozhodně výrobky z hrnčířského dvora ve Zvířeticích, dřevěné hračky Jana Hoffmanna z Bozkova, produkty šperkaře Lubomíra Janků z Mírové pod Kozákovem. Speciality, které potěší vaše chuťové buňky, hledejte ve Svijanech, Rohozci, Nové Pace nebo v Dětenicích. 

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat