Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Středověká krčma v Dětenicích

Pokud jste znaveni 21. stoletím a rádi byste zažili, jakou zábavou trávili čas tehdejší lidé, a láká vás ochutnat i jejich speciality, rozhodně se vydejte do Středověké krčmy v Dětenicích.

Najdete ji v okrese Jičín nedaleko městečka Kopidlno. Kromě lahůdek připravovaných na otevřeném ohni ochutnáte pivo z místního pivovaru a vaši pozornost strhne rej tanečnic a kejklířů. Podle středověkých mravů bude probíhat i domluva personálu s vámi. Krčma sídlí v prostorech barokního zámku a víkend tu můžete příjemně strávit s řadou doprovodných programů, vhodných pro všechny věkové kategorie.

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat