Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Jako Diogenes…

O tom, že pobyt v sudu může být velmi příjemná záležitost se můžete přesvědčit v Lázních Libverda.

Zdejší výletní restaurace Obří sud je umístěna ve skutečném dřevěném sudu a v roce 1931 ji nechal vybudovat Stefan Hausmann. Inspirací mu byl Obří sud na Javorníku dovezený z Vídně. Restauraci v sudu o délce 14,15 m, výšce 11,4 m a šířce 10,5 m postavili za necelý rok a později k ní byla přistavěna další budova. Celý objekt prošel v sedmdesátých letech náročnou rekonstrukcí, která trvala čtyři roky. Dnes se v této pozoruhodné stavbě můžete dobře najíst nebo ubytovat. A navíc je od(sud) jedinečný výhled na celé panorama hlavního hřebene Jizerských hor.

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat