Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Potrava pro ducha i tělo v Náměšti nad Oslavou

Když se budete blížit k Náměšti nad Oslavou, možná zaslechnete hudbu.

Trampské písně, folk, jazz i etno hudba rozeznívají během festivalu Folkové prázdniny celé město a na nádvoří a v zahradách náměšťského zámku, který také stojí za prohlídku, navíc probíhá množství výtvarných, textových, divadelních a akrobatických dílen. Ale nejen kulturou je člověk živ, i tělo si žádá své. Potěšte je v rodinném řeznictví a uzenářství pana Pavlíčka a zdejším Řeznickém muzeu. Nejenže ochutnáte voňavé dobroty, ale taky se dozvíte, jak se vyráběly. Uvidíte tu třeba zabijačkové troky na spaření prasete vydlabané z jednoho kmene nebo půlmetrákovou železnou kolébku na drcení masa.

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat