Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Kdo si hraje v Kamenici, nezlobí

Přijeďte do Kamenice nad Lipou, města Hračkobraní a Pohádkové říše Fábula!

Zasněte se a zavzpomínejte. Jsou vám tři roky, sedíte v kuchyni na podlaze, skládáte obrázky z kostek a je vám naprosto fuk, že se takovým kostkám říká kubusy a že vznikly právě v Kamenici nad Lipou. Od roku 2006 se na zdejším zámku koná prázdninový festival Hračkobraní. Společně se svými dětmi se můžete vrátit do dětství, bezstarostně se bavit a hrát si. A od zámku je to jen kousek do Pohádkové říše skřítka Fábuly a jeho kamarádů.Těšit se můžete na tvořivé dílny, velké herny pro malé i velké děti, cukrárnu, království hlavolamů, stylový Hostinec u loupěžníka Bambitky a venkovní dětské hřiště.
 

Nepřehlédněte - seznam zařízení v okruhu 15 km

Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat