Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Už víte, kam se letos vydáte?

Láká vás Šumava, Jižní Morava nebo Východní Čechy? Podívejte se na naše tipy na zajímavé turistické cíle v těchto regionech. Připravili jsme pro vás také přehled místních farem, dílen a dalších zajímavých míst, které byste si neměli nechat ujít! Klikněte na jeden z regionů v mapě nebo na seznamu pod ní.

Praha Jižní Čechy Střední Čechy Královéhradecko Východní Morava Severní Morava a Slezsko Střední Morava a Jeseníky Jižní Morava Východní Čechy Vysočina Krkonoše a Podkrkonoší Český ráj Českolipsko a Jizerské hory Šumava Plzeňsko a Český les Severozápadní Čechy Západočeské lázně Jižní Čechy Střední Čechy Praha Královéhradecko Východní Morava Severní Morava a Slezsko Střední Morava a Jeseníky Jižní Morava Východní Čechy Vysočina Krkonoše a Podkrkonoší Český ráj Českolipsko a Jizerské hory Šumava Plzeňsko a Český les Severozápadní Čechy Západočeské lázně
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat