Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Vos vacances à la campagne commencent ici et maintenant

Choisissez une destination de vacances ou de week-end en consultant notre liste de plus de 500 fermes, ateliers et autres lieux intéressants. Sélectionnez un hébergement confortable, une activité et surtout réjouissez-vous, les vacances à la campagne commencent!

Mohlo by vás zajímat

Les fermes

La campagne ne serait pas ce qu’elle est s’il n’y avait pas de fermiers pour travailler la terre. Consultez la liste des fermes familiales, écologiques et autres dans lesquelles vous pourrez être reçus.
Dovolená na farmě Jáňův dvůr, 540x374, 50.43 KBDovolená na farmě Jáňův dvůr
 • Ovoce a jeho podoby
  Na žádné farmě nedostanete tolik druhů ovoce, jako v supermarketech, zato tam dostanete něco důležitějšího – kvalitu.
 • Čerstvá zelenina
  Čerstvá zelenina z farmářského trhu je skvělá – a co teprve přímo z farmy!
 • Bylinky
  Bylinky najdete na mnoha místech jako doplněk při pěstování zeleniny. Některé farmy se ale na pěstování bylinek a koření přímo specializují.
 • Brambory nad zlato
  Doby, kdy se brambory pěstovaly všude a naše země patřila k bramborářským velmocím je pryč. A sehnat dobré české brambory je stále obtížnější.
 • Přírodní zahrada je když
  Někteří zahrádkáři se neobejdou bez chemie a jejich zahrádky mají daleko k oázám zdraví a života. Jiní na to jdou úplně jinak a budují přírodní zahrady.
 • Ekofarma, bioprodukt, kdo se v tom má vyznat
  Způsobů zemědělského hospodaření, které kladou větší důraz na ochranu životního prostředí, než takzvané konvenční zemědělství, je celá řada.
 • Květiny do vázy i salátu
  Květiny jsou symbolem krásy. Možná ale nevíte, že na stole mohou být nejen ve váze, ale i na talíři.
 • Od obilky po pecen
  Obilí je základ naší výživy. Bez voňavého chleba, rohlíků, slaného i sladkého pečiva všeho druhu, knedlíků či těstovin se neobejde snad žádný pokrm.
 • Vínečko bílé i rudé
  Sluncem zalité stráně s rovnými řádky vinic, bodrý vinař s koštýřem ve sklípku, pohárek krásně vonícího a chutnajícího vína, pro mnohé z nás ideální představa dovolené na venkově.
 • Jako za starých časů
  Bejvávalo dobře, za našich mladejch let, bejval svět jako květ... Pokud vás zajímá, jak se kdysi hospodařilo, můžete se vydat na zajímavou cestu do minulosti.
 • Už troubějí na farmě jeleni
  Zahlédnout ve volné přírodě jelena, daňka či muflona bývá dost obtížné. Pokud tato majestátní zvířata chcete vidět zblízka, vydejte se na některou ze specializovaných farem.
 • Jak, velbloud, pštros, krokodýl…
  Za exotickými zvířaty dnes nemusíte jenom do zoologické zahrady. Některá z nich najdete také na farmách, které se věnují jejich chovu.
Ce projet est financé par le programme opérationnel intégré de l'UE - soutien national du tourisme. Il a pour but, la création d'un produit touristique dont pourront profiter les petits entrepreneurs à la campagne ainsi que les gens qui aiment s'y reposer.
Réalisations web studio dat