Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Spolupráce s Katolickým týdeníkem

Za Prázdniny na venkově se nám pro Vás podařilo zajistit výhodnou propagaci v Katolickém týdeníku. Ač možná nejste všichni pravidelní návštěvníci kostela, cílová skupina - čtenáři tohoto týdeníku jsou velmi často rodiny s dětmi, větší i menší skupiny mladých, starších i seniorů, kteří hledají pěkné a klidné prostředí, s přátelským přijetím a kvalitními službami. Za pozornost stojí i vysoký podíl prodaného nákladu. Všechny informace najdete v článku níže. Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, volejte Janě Huryové na tel. 724 265 109.

V květnu – 19.5. vyjde mimořádná příloha Katolického týdeníku s tématem dovolená.

V této příloze bude velký článek o Prázdninách na venkově.

 

Od Katolického týdeníku jsme dostali následující nabídku - poskytovatelé služeb z Prázdnin na venkově, kteří věnují cenu do jejich Velké letní soutěže (VLS)  - budou mít ZDARMA v této příloze inzerát na své služby - ubytování, pobyt u koní, pohádkový program, restauraci apod. Dále se informace o subjektu objeví v týdeníku ještě minimálně 2x v souvislosti se zahájením soutěže a vyhlášením jejích vítězů. S redakcí je možné domluvit i inzerci v rámci celého roku.

 

Pokud máte zájem věnovat cenu do Velké letní soutěže a za to získat inzerci v Katolickém týdeníku, kontaktujte Janu Huryovou na mailu huryova.prazdninynavenkove@seznam.cz, nebo telefonem 724 265 109.

 

 

Apartmány Kocourek na Vysočině, 540x359, 30.85 KBApartmány Kocourek na Vysočině

Katolický týdeník:

aktuální náklad 40 000ks každý týden do celé ČR! část jde na Slovensko…cca 2 000 ks
2/3 jdou předplatitelům přímo do schránek, 1/3 do farností. Prodaných cca 39 500ks!
Katolický týdeník je určen čtenářům vyznávajícím tradiční křesťanské hodnoty. Katolický týdeník klade důraz na články s duchovní tematikou, věnuje se domácím událostem v církevním prostředí, přináší zprávy z křesťanského světa. Samostatné strany Katolického týdeníku jsou věnovány také kultuře nebo televiznímu a rozhlasovému programu, příloha perspektivy a Doma.


Čtenářská struktura:

Podle průzkumu čte Katolický týdeník kolem 200 000 obyvatel ČR každý týden. Polovinu tvoří středoškoláci, čtvrtinu vysokoškoláci a čtvrtinu lidé se základním vzděláním. Větší část nákladu míří na Moravu, a to jak na vesnice, tak do aglomerací.


Každoročně připravujeme tématické strany a tématické 8 stránkové vnitřní přílohy.
Např. postní, velikonoční, knižní, adventní, cestování a dovolená!

 

Velká letní soutěž Katolického týdeníku:

 Máte-li chatu, penzion nebo další zajímavé možnosti ubytování, jež rádi nabídnete k rodinné rekreaci, využijte možnosti inzerce v této tematické příloze.
Tato příloha má návaznost na vyhlášení VLS, kterou pořádáme pro naše čtenáře již několik let a soutěž se setkává s velkým ohlasem čtenářů. Snažíme se, aby ceny byly vždy tématické. Např. Grilování, zahradničení..letos jsme si připravili téma – cykloturistika.

Pobyty jsou možné vybarterovat za plošnou inzerci v příloze i během roku.

 

Termíny darovaných pobytů a zážitků:

Termíny pobytů, které budou věnovány do VLS si každý může určit sám. Většina preferuje období mimo prázdniny – to není problém, ale opravdu záleží na každém. Termíny prosíme až na rok 2016, vzhledem k tomu, že vyhlášení VLS bude až v září 2015.

 

Dárkové poukazy:

Na poukazu musí být jasně uvedeno: počet osob, délka pobytu, strava, program..atd. Ceny pobytů míváme od 3 do 16 tisíc…
Dárkový poukaz může inzerent zaslat v PDF sám nebo ho zdarma zpracuje naše grafické studio a zašle ke korektuře.

 

Ke stažení a nahlédnutí

  •  Pod článkem je ke stažení náhled vyhlášení VLS v prázdninovém dvojčísle – toto číslo vychází ve zvýšeném nákladu, velká část je zdarma rozdána při pouti na Velehradě. Inzerent, který věnuje cenu do VLS je uveden při zahájení soutěže a při jeho vylosování- rovněž ke stažení.

 

  • Dále ukázku současné vnitřní 8 stránkové celobarevné přílohy

 

  • a ukázku přílohy Dovolená z roku 2014.
Příloha KT Dovolená 2014 (.pdf, 958.73 KB)
VLS 2013 vyhlášení (.pdf, 146.37 KB)
VLS 2013 výherci (.pdf, 105.22 KB)
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat