Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Prázdniny na venkově a Baby friendly certificate

Od letošního roku navázaly Prázdniny na venkově spolupráci s BABY FRIENDLY certificate, místy přátelskými k rodinám s dětmi. Jako partneři máme více možností k propagování Vašich zařízení a Vámi pořádaných akcí.

Obě značky mají svůj okruh fanoušků a příznivců. www.prazdninynavenkove.cz jsou cílem všech, kteří chtějí svůj volný čas trávit na našem venkově, www.babyfriendlycertificate.cz se specializují na rodiny s dětmi obecně.

 

 

logo Baby friendly, 300x300, 20.98 KBlogo Baby friendly
Logo této cerifikace se již také zobrazuje na Vaší kartě, pokud jí máte a pokud si jí zaškrtnete ve své editaci na Prázdninách na venkově. Jedná se o vysoce relevantní odkaz, který Vás posune na vrchní příčky ve vyhledávání na našich stránkách.

 

Pokud pořádáte akce vhodné pro rodiny s dětmi, nebo se Vaše ubytování přímo na rodiny s dětmi specializuje, doporučujeme Vám se s certifikací BABY FRIENDLY podrobněji seznámit na www.babyfriendlycertificate.cz. Základní informace přinášíme i na našich stránkách níže.

 

 

Certifikace BABY FRIENDLY

 
Jste přesvědčeni, že Vaše instituce je „baby friendly“, tedy přátelská k dětem?

Nabízíte služby nebo produkty, které ocení zejména rodiny s dětmi?

Podívejte se na podrobný rozpis kroků potřebných k získání certifikace BABY FIRENDLY.
Po získání certifikátu je instituci na webu vytvořen profil a zaslány přístupové údaje. Díky nim si svoji kartu edituje, vkládá nové fotografie a aktuální slevy a akce. Ke zdárnému dokončení celého certifikačního procesu patří také uhrazení faktury s ročním poplatkem. 

Po celou dobu certifikace je zajištěna podpora ze strany BABY FRIENDLY,  bezplatné poradenství, zasílání newsletteru a propagace v rámci online i offline médií.

Pokud tedy chcete získat certifikát BABY FRIENDLY a připojit se tak ke stovkám úspěšných institucí, zašlete nám vaši žádost na email info@vasikamaradi.cz.
Certifikace Baby friendly, 411x600, 15.25 KBCertifikace Baby friendly
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat