Oficiální stránky Svazu venkovské turistiky – ubytování v soukromí, penziony, farmy, agroturistika, regionální výrobky a řemesla

Přidejte si nás na Facebooku a uvidíte veškeré novinky a akce

Prázdniny na venkově začínají tady a teď

Venkov je ideální místo pro vaši dovolenou. Vyberte si z naší nabídky více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Vyberte si ubytování na farmách, v penzionech, na chatách i v chalupách

Ubytování na našem venkově je oblíbené a vyhledávané pro svůj poklidný ráz, rodinnou atmosféru i blízkost přírody. Vyberte si z naší nabídky a vydejte se načerpat nové síly a zážitky. Na našem webu můžete vyhledávat několika způsoby. Tento rozcestník je jedním z nich.

Všechna ubytovací zařízení na www.prazdninynavenkove.cz mají kapacitu do 70 osob a nachází se na českém, moravském a slezském venkově. Podrobněji můžete vyhledávat v sekci "Vyber ubytování nebo zážitek" vlevo od mapy na homepage.

Z této stránky se můžete podívat přímo na nabídku:

 

 

 

Penzion Chalupa Pohádka, 540x405, 34.80 KBPenzion Chalupa Pohádka
Projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU - Národní podpora cestovního ruchu. Cílem je vytvořit turistický produkt, který přinese užitek venkovským podnikatelům i lidem, kteří jezdí na venkov odpočívat.
Realizace web studio dat